PIĘKNA SKÓRA

Mikrodermabrazja + mezoterapia bezigłowa z koktajlem wysokiej jakości dermokosmetyków

dobranych do aktualnego stanu skóry twarzy + maska na twarz.
Czas: 1,5 h
Koszt:160 zł

Dermokosmetyki używane do zabiegów to czyste biologicznie preparaty do pielęgnacji i leczenia różnych defektów estetycznych twarzy i ciała. Mają zastosowanie zarówno w sektorach kosmetologii i medycyny estetycznej.

Kuracja kwasami owocowymi Rejuvie + pielęgnacja
1# 80 zł zamiast 100 zł
2# 100 zł zamiast 120 zł
3# 110 zł zamiast 130 zł
4# 130 zl zamiast 150 zł

Rejuvie Fruit Complex jest innowacyjną technologią zawierającą kilka różnych alfa-hyfroxy kwasów włączając w to kwas betahydroxy charakteryzujący się następującymi zaletami:

  • duże korzyści z kombinacji kwasów alfa i beta-hydroxy
  • Fruit Complex wykorzystuje kwasy i ich odpowiednie estry do osiągnięcia wspomnianego poziomu bezpieczeństwa i komfortu w trakcie kuracji,
  • Fruit Complex zawiera unikalny nośnik liposomów (liposomy jako system dostawczy) do minimalizacji irytacji skóry i jej wysuszenia.

Rejuvi Fruit Complex jest podstawową kuracją Rejuvi o szerokim zastosowaniu do wygładzania skóry, redukcji porów, zmniejszenia zmarszczek, przebarwień, regulacji wydzielania sebum, etc.

Zabieg wybielający przebarwienia
Rejuvi Skin Whitening Treatment

110 zł zamiast 130 zł
W serii płatnej z góry (6 zabiegów): 590 zł zamiast 660 zł

Z pielęgnacją:
130 zł zamiast 150 zł
W serii płatnej z góry (6 zabiegów): 690 zł zamiast 780zł

Rejuvi Skin Whitening Treatment łączy Lightening Treatment, Fruit Complex i Whitening Formula dla osiągnięcia synergicznego efektu polepszenia tonu skóry i rozwiązania problemów pigmentacyjnych takich jak chociażby ciemne plamy wokół oczu. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej efektywna kuracja.

Rejuvi Lightening Treatment zawiera cenny proszek perłowy i złożone wielorakie anty-oxydanty. Dlatego Rejuvi Lightening Treatment zapewnia natychmiastową poprawę w tonie skóry w ciągu 30 min. Tyrozynoza jest specjalnym enzymem,który jest katalizatorem produkcji melaniny. Budowanie melaniny staje się bardzo wolne z niższą działalnością tyozynozy, dlatego zahamowanie działalności tego enzymu jest jedną z najbardziej zaawansowanych technik anty-pigmentacyjnych. Dodatkowo został odkryty ekstrakt z zarodników pszenicy która opóźnia melanogenezę oraz służy do produkcji jasno zabarwionego pigmentu (feomelaniny). Jest to najnowsza technika antypigmentacyjna.Rejuvi Whitening Formula zawiera blokadę Tyrozynazy,ekstrakt z lukrecji i ekstrakt z zarodków pszenicy, jak również skoncentrowane antyoksydanty dla osiągnięcia silnego antypigmentacyjnego efektu.