Jedwabista skóra

Profesjonalne zabiegi pielęgnacji ciała i twarzy Femi czerpią z bogatych doświadczeń odległych kultur a zwłaszcza z medycyny Wschodu.

Dwufazowy masaż ujędrniający, likwidujący zastoje limfatyczne poprzedzony orientalnym peelingiem.

Koszt: 110 zł ( zamiast 140 zł)

Ciało pozbawione niepotrzebnego martwego naskórka ukojone zostaje masażem z użyciem biooleju dobranego do potrzeb Twojej skóry. Działanie biooleju wzmocnione jest olejkiem eterycznym, który wspólnie dobierzemy do aktualnego stanu emocjonalnego.

Bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, minerały, witaminy i aminokwasy, biooleje inicjują wiele przemian w głębokich warstwach skóry. Przenikają do krwioobiegu, regulują krążenie i stymulują procesy odnowy organizmu. Wzmacniają strukturę skóry i warstwę ochronną naskórka, hamując utratę wody. Substancje zawarte w bioolejach chronią skórę przed nadmiarem promieni UV i wolnych rodników.
W szerokiej ofercie bioolejów Femi nietrudno znaleźć remedium dla swojej cery.
Pielęgnacja i masaże bioolejami są źródłem radości, dostarczanej przez estetyczny wygląd, kreują nieustanny komfort bytu i doskonałe samopoczucie we własnej skórze.
Biooleje FEMI nie zawierają obciążających środowisko i drażniących skórę, syntetycznych konserwantów, emulgatorów, barwników i zapachów. Nie dewastują otoczenia i nie wykorzystują zwierząt.