Kuracje kwasami

Zabieg z Peelingiem Migdałowym

przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Z powodzeniem mogą korzystać z zabiegu osoby opalające się na słońcu i w solarium, z problemem słabego i umiarkowanego trądziku pospolitego, z tendencją do przebarwień jak również nietolerujące innych zabiegów na kwasach. Może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem. Zapobiega fotostarzeniu i sprawia, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV.(Natinuel)

  Wskazania do zabiegu:
 • zanik napięcia, elastyczności, nawilżenia
 • ujednolicenie kolorytu skóry, opalenizny
 • delikatne stany zapalne skóry
 • zapalenie mieszków włosowych
  Działanie zabiegu:
 • odmłodzona, wygładzona
 • napięta, zregenerowana
 • ujednolicony koloryt skóry
 • wyciszone stany zapalne
 • zwiększona bariera ochronna skóry
  Częstotliwość zabiegów:
 • Jako kuracja: 8-12 zabiegów
 • Jednorazowo: 1-2 razy w miesiącu
 • Zabieg wykonuje się przez cały rok bez ograniczeń na porę roku (również w okresie letnim)

Kuracja kwasami owocowymi Rejuvie

Rejuvie Fruit Complex jest innowacyjną technologią zawierającą kilka różnych alfa-hyfroxy kwasów włączając w to kwas betahydroxy charakteryzujący się następującymi zaletami:

 • duże korzyści z kombinacji kwasów alfa i beta-hydroxy
 • Fruit Complex wykorzystuje kwasy i ich odpowiednie estry do osiągnięcia wspomnianego poziomu bezpieczeństwa i komfortu w trakcie kuracji,
 • Fruit Complex zawiera unikalny nośnik liposomów (liposomy jako system dostawczy) do minimalizacji irytacji skóry i jej wysuszenia.

Rejuvi Fruit Complex jest dostępny w wersji I i II.Wersja I jest porównywalna do tradycyjnego roztworu 25 % kwasu glikolowego.Wersja II jest porównywalna do do tradycyjnego 35 % roztworu kwasu glikolowego.

Wyższe stężenia są używane przez dermetalogów i doświadczone kosmetyczki. Fruit complex jest podstawową kuracją Rejuvi o szerokim zastosowaniu do wygładzania skóry, redukcji porów, likwidacji przebarwień, regulacji wydzielania sebum, zmniejszenia zmarszczek, etc.

Bardzo często Rejuvu Fruit Complex jest związany z różnymi innymi profesjonalnymi kuracjami Rejuvi.


Zabieg wybielający przebarwienia

Rejuvi Skin Whitening Treatment łączy Lightening Treatment,Fruit Complex i Whitening Formula dla osiągnięcia synergicznego efektu polepszenia tonu skóry i rozwiązania problemów pigmentacyjnych takich jak chociażby ciemne plamy wokół oczu.Na dzięń dzisiejszy jest to najbardziej efektywna kuracja.

Rejuvi Lightening Treatment zawiera cenny proszek perłowy i złożone wielorakie anty-oxydanty zamknięte w szczelnej fiolce dla zachowania maksymalnej siły.Dlatego Rejuvi Lightening Treatment zapewnia natychmiastową poprawę w tonie skóry w ciągu 30 min. Tyrozynoza jest specjalnym enzymem,który jest katalizatorem produkcji melaniny. Budowanie melaniny staje się bardzo wolne z niższą działalnością tyozynozy,dlatego zahamowanie działalnośi tego enzymu jest jedną z najbardziej zaawansowanych technik anty-pigmentacyjnych.Dodatkowo został odkryty ekstrakt z zarodników pszenicy która opóźnia Melanogenezę oraz służy do produkcji jasno zabarwionego pigmentu (feomelaniny). Jest to najnowsza technika antypigmentacyjna.Rejuvi Whitening Formula zawiera blokadę Tyrozynazy,ekstrakt z lukrecji i ekstrakt z zarodków pszenicy, jak również skoncentrowane antyoksydanty dla osiągnięcia silnego antypigmentacyjnego efektu. Ponadto Rejuvi Complex jest używany do ułatwienia penetracji Whitening Formula.


Zabieg łagodnego złuszczania

Rejuvi Milk Peel wykorzystuje naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu z papai i specjalnego kontrolera penetracji. Rejuvi Milk Peel zapewnia skórze bezpieczny proces eksfoliacji bez efektów ubocznych często związanych z fenolem i TCA. Metoda ta jest odpowiednia dla większości rodzajów skór. Łączy zalety Rejuvi Fruit Complex i Rejuvi Peeling Formula i jest widocznie lepsza od jakiegokolwiek zabiegu AHA. Rezultaty to: elastyczność skóry, kolor i gładkość skory, redukcja zmarszczek. Dla ciemnej skóry zalecany jest jeden zabieg tygodniowo.


Zabieg głębokiego złuszczania

Rejuvi Peeling Formula może być używana do osiągnięcia głębokiej i widocznej eksfoliacji.
Rejuvi Deep Milk Peel złuszcza więcej warstw skóry niż Rejuvi Gentle Milk Peel. W konsekwencji jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne. Może być nakładany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca. Nie jest odpowiedni dla cienkich i delikatnych skór.
Generalnie zabieg głębokiego peelingu nie powinien być wykonywany w upalne lato. Nie zaleca się stosowania głębokiego peelingu więcej niż 2 razy w roku lub więcej niż raz na sześć miesięcy, oprócz takich problemów jak np. blizny trądzikowe. Dla takich przypadków powinien być wykonywany 1 zabieg na miesiąc w połączeniu z innymi uzupełniającymi zabiegami.
Przed wykonaniem głębokiego złuszczania zalecane jest wykonanie dwóch zabiegów łagodnego złuszczania.