Rytuały Ella Bache

Ella Bache to profesjonalna marka kosmetyczna, powstała w 1936 roku w Paryżu.

Jej twórczynią była Madame Bache, farmaceutka z dyplomem Uniwersytetu
w Budapeszcie. To właśnie jej zawdzięczamy wiele nowatorskich odkryć: m.in. pierwsze zastosowanie w nowoczesnej kosmetologii alantoiny, jako pierwsza zastosowała także w swoich kosmetykach kwas hialuronowy, kwasy owocowe oraz likopen.

Ponadto technolodzy i farmaceuci z Laboratorium Ella Bache wprowadzili do współczesnej kosmetologii wiele innych cennych składników tj. ekstrakt z komosy oraz wyciąg z substancji międzykomórkowej niemodyfikowanej genetycznie soi, znany pod nazwą Fabanina.

Wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym towarzyszy masaż powitalny. To mistyczne połączenie się z klientką poprzez wprowadzenie jej w stan wyciszenia, odprężenia jednocześnie jest przygotowaniem do zabiegów. Dzięki skutecznej i niezwykle efektywnej pielęgnacji programu stworzonego przez Ella Bache zabieg kosmetyczny jest czymś więcej niż pielęgnacją...

 

ETERNITE

Czas: 1h 30 min.

2 wersje - z ultradźwiękami lub bez.

Zabieg intensywnie regenerująco-przeciwzmarszczkowy dla skóry dojrzałej to sekret wiecznej młodości zaczerpnięty z bogactw natury pochodzących ze wszystkich stron świata. Oparty na substancjach odżywczych pochodzących z oliwy z oliwek, która od wieków utożsamiana jest z długowiecznością. Zapewnia silne odżywienie, regenerację, pobudza skórę do odnowy i niweluje oznaki starzenia. Zabieg wyróżnia się egzotycznym masażem wspomaganym magicznymi właściwościami grających kuleczek qi gong, które wprowadzą Cię w stan głębokiego relaksu.

 

 

PURIFIANT INTENSIF - zabieg oczyszczająco - normalizujący

Zabieg przeznaczony dla skóry od mieszanej po bardzo tłustą i problematyczną, która potrzebuje oczyszczenia i widocznych rezultatów. Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym skóra zostaje oczyszczona, ustabilizowana, a ujścia gruczołów łojowych tzw. pory zwężone. Zabieg ten dodatkowo łagodzi podrażnienia, odżywia oraz niweluje błyszczenie dzięki czemu skórą staje się matowa.

Czas: 1h

 


ESPRESSO MAN

Czas: 1h 15 min

Zabieg oparty na najwyższej jakości składnikach pochodzenia organicznego. Organiczna zielona kawa pobudzi mikrokrążenie w skórze, ekstrakt z jęczmienia bogaty w witaminy i minerały intensywnie odżywi, a słodka koniczyna i bez czarny zregenerują skórę. Skóra po zabiegu  będzie odświeżona, wygładzona i zrewitalizowana.

 

TOMATE REGARD - POMIDOROWY ZABIEG NA OCZY

Czas: 40 min

 

Rozświetlający, wygładzający, przeciw oznakom zmęczenia.